fbpx

Понад 50 тисяч гривень, зібраних під час благодійного аукціону картин, спрямують на реабілітацію дітей Долинщини

Суспільство 16:28, 28.03, 2018

На Долинщині провели другий етап благодійного аукціону картин, створених під час Всеукраїнського науково-практичного симпозіуму "Живопис на склі", який проходив у Гошівському монастирі з 6 до 20 грудня минулого року.

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Впродовж двох тижнів десять художників із Івано-Франківщини, Київщини, Львівщини, Тернопільщини малювали картини, частину яких згодом виставили на благодійному аукціоні у Києві. Тоді ж вдалося зібрати 150 тисяч гривень. Інші картини презентували 27 березня у НД "Просвіта" під час другого етапу благодійного аукціону. Зазначимо, що цей мистецький проект вдалося реалізувати завдяки підтримці народних депутатів Анатолія Матвієнка та Михайла Довбенка, які є засновниками благодійного фонду "Україна Інкогніта", керівництва обласної та районної державних адміністрацій і настоятеля Гошівського монастиря о. Вінкентія Слободяна. 

Поряд із живописом на склі картини відомих прикарпатських художників та роботи вихованців благодійного фонду "Надія Є", які подарували свої творчі надбання для доброчинної місії. 
Виставку відвідали народний депутат України Михайло Довбенко, представники районної влади, керівники підприємств, установ і організацій району та місцеві підприємці, завдяки яким вдалося провести щедрий благодійний аукціон. 

Зібрані кошти, – а це ще 52 500 грн, – будуть спрямовані на придбання діагностично-лікувального та реабілітаційного обладнання у заклади соціально-психологічної допомоги, лікування та фізичної реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями на Долинщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: