fbpx

Понад 6 мільйонів передбачили у Франківську на оплату комунальних пільг учасникам АТО

Суспільство 17:32, 03.04, 2018

Департамент соцполітики Івано-Франківського міськвиконкому відзвітував про допомогу учасникам АТО, їхнім родинам та родинам полеглих.

Про це йшлося на сьогоднішній оперативній нараді у міського голови. Про домогу учасникам АТО у Франківську поінформував перший заступник директора Департаменту соцполітики Руслан Зелик.

Протягом 2014-2018 років допомогу надали 1534 родинам автоців, в т. ч. 80 пораненим на 4,3 млн грн.

Родини загиблих та померлих учасників АТО отримали по 100 тис. грн допомоги – на 2,5 млн грн.

У 2017 році допомогу отримали 72 військовики чи їхні родини, в т. ч. одна родина полеглого. 10 пораненим виплатили 96 тис. грн. До роковин трагедії отримали допомогу 8 родин загиблих захисників. Ще 6 сім’ям допомогли зі встановленням пам’ятників на 180 тис. грн.

У 2018 році 15 військовиків та їхніх родин, в т. ч. 5 поранених, отримали 105 тис. грн допомоги.

Навчання у 2017 році коштом Департаменту соцполітики у міському центрі зайнятості пройшли 55 учасників АТО. 50 бійців обрали фах водія і склали на права. П’ятеро вирішили відкрити власний бізнес і отримали допомогу на приватне підприємництво. На це витратили майже 250 тис. грн.

Міська програма соціального захисту членів сімей загиблих учасників АТО діє у Франківську з липня 2016 року. За програмою, 33 родини загиблих отримують щомісячні виплати. На цей рік для них передбачили 672,7 тис. грн.

Для відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на оплату житлово-комунальних послуг, з міського бюджету у 2018 році виплатять учасникам АТО, УБД та членам їх сімей 6,1 млн грн.

В Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків внесені відомості про 1620 УБД з числа учасників АТО, 53 члени сімей загиблих та 74 особи з інвалідністю внаслідок війни. Минулого року їм відшкодували за комуналку 7,6 млн грн з міського бюджету.

15 родин загиблих і 7 осіб з інвалідністю отримали державну компенсацію на покращення житлових умов.

В Департаменті соцполітики, повідомив Зелик, є черга на забезпечення санаторними путівками, в ній 2014 учасників АТО. Минулого року покращили своє здоров’я 89 атовців. Цього року планують оздоровити приблизно таку ж кількість ветеранів.

Всього з міського бюджету учасникам АТО виплатили 22 млн грн, підрахував мер Руслан Марцінків. Це, за його словами, без урахування забезпечення земельними ділянками, оздоровлення дітей з родин учасників АТО та медичної програми, що з минулого року діє у Франківську на базі Центральної міської клінічної лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: