fbpx

Понад 70 дітей вже розпочали відпочинок в таборі "Веселі канікули з Богом – 2017"

Суспільство 12:09, 06.06, 2017

З неділі, 5 червня, в урочищі "Підлюте" розпочались літні відпочинкові табори "Веселі канікули з Богом – 2017". На перший заїзд потрапили діти з Більшівцівського та Галицького протопресвітеріатів.

Урочисте відкриття розпочалося з Божественної Літургії, яку відслужив о. Миколай Крушець в храмі Покрову Пресвятої Богородиці. В спільній молитві взяли участь як діти, так і аніматори. Протягом семи днів у мальовничому куточку Українських Карпат діти зможуть цікаво і весело провести час на свіжому повітрі у духовному зростанні та фізичному загартуванні.

Таборова програма складається з двох частин: теоретичної і практичної. Теоретична частина включає в себе катехизаційні науки та розповіді про історію нашого краю і особливості духовно-культурного життя.  Практична частина включає участь у Святій Літургії та прийняття Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Крім того, для учасників відпочинку передбачено проведення різноманітних конкурсів, вікторин, забав, ватри, походи на гірські вершини, екскурсію на стави форельного господарства, мандрівку в лісництво та багато іншого.

Програма відпочинку досить насичена. Початок дня у таборі розпочинається о 08:00. Далі є Літургія, сніданок, катехизація, ігри, обід, тиха година, підвечірок, вечірня програма та багато іншого. Працюють з дітьми аніматори та брати-семінаристи на чолі з о. Миколаєм Крушецем.

Безумовно, такий відпочинок, коли відпочиває і тіло, і душа, найкращий, адже "Все, що ви робите, – робіть на славу Божу", – вчить ап. Павло.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: