fbpx

Понад 850 тисяч гривень витратив франківець, заступник міністра енергетики Ігор Прокопів на нове авто

Суспільство 16:18, 19.05, 2017

Машину придбав у дилера в Івано-Франківську.

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Прокопів придбав собі нову автівку за 858 685 гривень. Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, що виконують функції держави або місцевого самоврядування, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Як свідчать дані реєстру, Ігор Прокопів придбав нову Toyota Camry в автомобільного дилера ТОВ "Класик-Авто", який зареєстрований в Івано-Франківську.

У квітні 2014 року Ігор Прокопів був призначений заступником голови правління НАК "Нафтогаз України". Згодом, у серпні того ж року, очолив державне підприємство "Укртрансгаз". 19 квітня 2017 року Кабінет міністрів України призначив Прокопіва на посаду заступника міністра енергетики і вугільної промисловості.

Як стало відомо з електронної декларації, яку Прокопів подав перед призначенням на посаду заступника міністра, його родина володіє двома будинками, двома гаражами, квартирою в Києві, низкою коштовних швейцарських годинників, боргових цінних паперів в "Альфа-банк" на суму понад 6 мільйонів гривень, має бенефіціарні права на три підприємства: ТОВ "Крокурс-Станіслав", ПП "Калан" і ТОВ "Урслевел".

Минулого року Ігор Прокопів, перебуваючи на посаді директора державного підприємства "Укртрансгаз", отримав зарплатню у розмірі 13 216 072 гривень, а також гонорарів від "Укрспецтрансгаз" на суму 207 954 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: