fbpx

Понад шість десятків учасників АТО з Прикарпаття отримали матеріальну допомогу

Суспільство 15:31, 29.01, 2015

На засіданні Координаційного комітету допомоги учасникам АТО в Івано-Франківській області прийнято рішення про надання матеріальної допомоги у 10 тисяч гривень на лікування одному важкопораненому учаснику АТО.

Ще три учасники бойових дій, які отримали поранення та потребують вартісного лікування і реабілітації, отримають по 5 тисяч гривень, передає КУРС з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Також Координаційним центром по одній тисячі гривень допомоги  виділено 62 військовослужбовцям та членам їх сімей, які зараз беруть участь в антитерористичній операції.

Матеріали на засідання Координаційного комітету підготував департамент соціальної політики. Після прийому необхідних документів (заяви на ім’я заступника міського голови, копії паспорта, копії ідентифікаційного номера, довідки про перебування в зоні АТО, довідки про перебування в лікувальному закладі в зв’язку з пораненням) спеціалісти відділу державних соціальних інспекторів за дорученням директора департаменту складають акти обстеження матеріально-побутових умов встановленого зразка.

Крім того, департамент постійно моніторить інформацію про учасників АТО, поранених та членів їх сімей.

Протягом 2014 року Координаційним комітетом допомоги учасникам АТО надано грошову допомогу 252 учасникам АТО, в тому числі 28 пораненим військовослужбовцям та членам їх сімей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: