fbpx

Понад три тисячі прикарпатських пар не можуть мати дітей

Здоров'я 18:40, 13.05, 2015

Третій тиждень травня традиційно відзначається як Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Основною його метою є привернення уваги урядових, громадських організацій, медичних працівників та населення до вирішення проблем планування сім’ї і репродуктивного здоров’я, а також подолання негативних тенденцій демографічної ситуації в Україні, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

В рамках цього тижня відбувся круглий стіл, на якому обговорювали демографічну ситуацію та проблеми молоді при плануванні сім’ї.

"На сьогодні в Івано-Франківській області нараховується 3377 пар, які на цей час не можуть мати дітей, – повідомляє головний спеціаліст з питань акушерства та гінекології департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзьомбак. – Фахівці системи планування сім’ї повинні допомогти їм вирішити таку проблему та досягнути бажаного батьківства. Окрім обласного центру планування сім’ї, в кожному районі на місцях працюють такі кабінети, куди можна звернутися за належною консультацією". 

Існує багато чинників, які завдають непоправної шкоди репродуктивному здоров’ю, наголошують медики. Зокрема, переривання вагітності, а також розповсюдженість серед осіб репродуктивного віку ВІЛ-інфекції та інших хвороб, які передаються статевим шляхом. Для вирішення таких проблем в закладах області проводяться просвітницькі заходи серед підлітків і молоді, які формують у них відповідальну культуру стосунків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: