fbpx

Понад тисячу іванофранківців беруть участь в бойових діях на Сході

Суспільство 15:42, 19.12, 2014

Під головуванням заступника міського голови Михайла Вереса відбулося засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій, та членам їх сімей. Це вже п'яте засідання з часу його створення.

Заступник міського голови Михайло Верес зазначив, що у війні на сході України беруть або брали участь більше тисячі іванофранківців. На жаль, п’ятеро з них загинули. Розпорядженнями міського голови всім сім’ям загиблих надано одноразову грошову допомогу з міського бюджету в сумі 100 тисяч гривень кожній, пише Правда.

27 іванофранківців були поранені. Двом з них встановлено статус інвалідів війни.

Координаційний комітет розглянув 216 звернень учасників АТО та членів їх сімей щодо надання одноразової грошової допомоги.

Рішенням Комітету виділено грошову допомогу 189 учасникам АТО та членам їх сімей в розмірі 1 тисячі гривень кожному, 27 пораненим виділено грошову допомогу в розмірі 2 тисячі гривень кожному (двом тяжкопораненим – по 5 тисяч гривень).

Рішенням виконавчого комітету міської ради восьми сім’ям загиблих в зоні АТО уже надано квартири, що придбані за кошти державного бюджету. Ще одну квартиру для сім’ї загиблого Юрія Барана придбано за кошти міського (200 тисяч гривень) та обласного (200 тисяч гривень) бюджетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: