fbpx

У Галицькому природному парку поселять чотирьох рідкісних птахів, які зазнали знущань. ВІДЕО

Суспільство 11:58, 25.04, 2016

Червонокнижні хижі птахи з Криму знайдуть свою домівку в Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.

Йдеться про 10 рідкісних хижих птахів, яких експлуатували кримські фотографи під час пляжного сезону, щоби фотографувати відпочивальників. 

Ще три роки тому птахів визволили з крихітного підвалу, де їх утримували. Птахи зазнавали жорстокого поводження – їх били за найменший непослух.

Два останні роки вони жили у Львівському дитячому еколого-натуралістичному центрі. Орлани білохвості тут навіть створили пару. Але, наполягають екологи, птахи мають жити на волі. 

"Найкращі умови для цих птахів  природні. І такі умови може забезпечити тільки Галицький національний природній парк, де займаються реабілітацією тварин",  пояснює координатор зоозахисного напрямку Національного екологічного центру України Наталія Вишневська

Читайте також: У Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку будують один із найбільших в Україні вольєрів для великих хижих птахів.

Наразі триває суд, який має визначити право власності на птахів – державне оспорює Львівська мерія, яка хоче залишити пернатих у комунальній власності міста, та керівник Львівського орнітологічного клубу. 

На круглому столі, присвяченому долі птахів, домовилися, що четверо з них будуть передані в Галицький НПП, а шестеро поки що таки залишаться у Львові. Остаточне рішення – за судом. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: