fbpx

Популярна співачка з Прикарпаття розповіла про свої прикмети та життєві принципи

Стиль життя 18:50, 28.01, 2015

Українська співачка родом з Прикарпаття Тіна Кароль взяла участь у спеціальному проекті журналу VOGUE. Вона дала невеличке бліц-інтерв'ю, в якому розповіла про свої прикмети та деякі життєві принципи.

Матеріал отримав лаконічну назву "Прості істини Тіни Кароль", пише ТСН.

1. Мої концерти – це завжди симбіоз пісень і моєї особистої філософії. Вже давно сучасна музика перестала утворювати і облагороджувати слухача. Коли слухаєш класичну музику – біси йдуть. Я не збираюся займатися класикою, але впевнена: музика повинна нести і освітній момент, вона не повинна бути порожньою.

2. Я більше нічого не вмію робити  тільки співати. Це для мене потреба  я ніколи не втомлююся, я парю в мистецтві.

3. Якщо робиш, робиш, робиш, але нічого не виходить і обставини проти тебе  треба обійти з іншого боку. Я була досить нетерплячою людиною, але життя навчило мене терпінню і розумінню того, що всьому свій час.

4. Не всі пісні, які я написала, мною вже виконані. Багато з них ще чекають свого часу.

5. Є люди, які збирають речі, сувеніри, папірці, я ж  викидаю. Якщо переїжджаю або перебираю шафи і бачу, що цією річчю не користувалася рік, значить, і наступний рік не буду користуватися  я її комусь віддаю. Не викидаю, а віддаю. Правда, був випадок  я одного разу викинула планшет. Він зламався, і я його викинула. Пізніше його знайшов якийсь хлопець, полагодив і написав мені з моєї ж пошти, мовляв, ось, я знайшов і полагодив ваш планшет. Загалом, ми міняли всі паролі. А йому я досі вдячна за чесність.

6. Я віруюча людина, віра в Бога навчила мене очищати себе від гніву, злості, гордині  всього того, що могло б перешкодити мені бути на сцені, співати щиро для людей, а в житті  повноцінно і вдячно жити.

7. Я завжди прагнула до того, щоб не переробляти людей, навіть так  не ображатися на них за те, що вони чогось не розуміють.

8. Прикмети? Перед виходом на сцену і перед вильотом я завжди сідаю на доріжку.

9. Я нічого не вигадую зі стилістами спеціально для свого сценічного образу. Я намагаюся бути чесною, моя зовнішність  це відображення мого внутрішнього світу, мого стану духу на даний момент.

10. Поки я співаю  я відповідаю на свої питання.

11. Я не думаю про інших артистів. І якщо вам здається, що я змінююся, щоб тримати хвилю  в жодному разі, ні. Я хочу бути цікавою лише для своїх глядачів.

12. Мені здається, на людину дуже сильно впливає слово, тому що в слово ти вкладаєш свою енергію. Тому коли я щось роблю, я вкладаю в цю справу всю свою любов, слово і бажання.

13. Я впевнена, що нема пекла і раю, а є паралельний світ, в якому перебувають душі, і все про нас знають… Відповідно, є фізична розлука, а моральної, і за відчуттями в просторі  її немає.

14. Моя місія в тому, щоб показати силу жінки.

15. Що б я сказала, опинившись перед Богом?  Дякую.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: