fbpx

Порошенко досі тримає "багатомільйонний" депозит у банку Коломойського

Політика 18:04, 28.03, 2015

На момент активного протистояння між Ігорем Коломойським та Петром Порошенком на боці дніпропетровського губернатора був значний ресурс.

Про це пише Юлія Мостова у "Дзеркалі тижня".

"Під пальцями Коломойського  прем’єр, міністр внутрішніх справ, рейтинговий ТБ-канал, масив украй неприємних для президента знань, батальйони, серйозний фінансовий ресурс і навіть голка життя української фінансової системи – "Приватбанк", у якому, до речі, досі перебуває багатомільйонний депозит, що належить нерядовому вкладникові  Петру Порошенку", – вказує автор.

Зрештою протистояння закінчилось відставкою Коломойського з поста губернатора, однак подробиці мирової угоди невідомі.

За даними джерел у Кабміні, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк "зрозумів, що мусить бути солідарним із президентом під час вирішення проблеми Коломойського" лише після розмови з віце-президентом США Джо Байденом.

"Стверджують, що необхідність цього розуміння було донесено і до міністра внутрішніх справ. Різні дуже компетентні в питаннях кримінального минулого та бізнес-сьогодення англомовні пани зустрілися як із Геннадієм Корбаном, так і з власниками групи "Приват". А президентові просто дали карт-бланш і запитали: "Чи, може, нам надалі говорити з Коломойським?"… Крім того, "заспокійливий заштрик" своєму партнерові зробив Геннадій Боголюбов  людина, із бізнес-апетитами не меншими, ніж у Коломойського, але цілком позбавлена політичних амбіцій. І, певна річ, західний чинник, що начертав червоними прапорцями напис: "Нікуди втікати. А коли що, то й грошей на втечу не буде",  зіграв свою роль", – повідомила Мостова.

Аналогічно про вплив Байдена на Яценюка у питанні Коломойського раніше повідомляв нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: