fbpx

Порошенко перетворив інститут президентства на посміховисько, – Саакашвілі

Політика 15:10, 03.04, 2018

Українцям щоразу нав’язують одні і ті ж прізвища кандидатів в Президенти, і в людей є потреба у новому лідері і новому політичному класі загалом.

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі вважає, що саме така нова людина має стати наступним Президентом України, повідомляє прес-служба РНС. 

Михайло Саакашвілі впевнений, що наступним Президентом України стане абсолютно нова людина, адже саме така зараз потрібна українцям. 

"Нам щоразу нав’язують одні і ті ж прізвища, які у всіх на слуху вже 15-20 років. В українців є потреба у новому лідері, новій політичній фігурі, в новій владі і новому політичному класі загалом. Думаю, на цих виборах будуть сюрпризи, з’явиться абсолютно нова людина", – сказав він. 

Саакашвілі переконаний, що на наступних президентських виборах Порошенко не зможе навіть потрапити в другий тур.

"Думаю, що в другий тур Порошенко не пройде взагалі. Я ніколи не помилявся у політичних прогнозах. Я передбачив перемогу Ющенка ще задовго до того, як він сам почав про це думати, я передбачив те, що Янукович не добуде свій термін, я передбачив те, що з Порошенка не вийде добрий президент. Він у мене особисто питав, чи йти йому в президенти, я йому не радив цього, сказав, якщо він справді хоче робити щось добре для України, нехай стає прем’єром і на прикладі конкретних реформ показує, що він робить для країни. Якби він був прем’єром і нічого б не робив, то його принаймні можна було б прибрати. А зараз він перетворив у посміховисько інститут президентства. Зараз він в повній катастрофі, він не вийде в другий тур",  заявив Саакашвілі.

"Він намагатиметься фальсифікувати вибори, але це викличе сплеск в суспільстві і його просто зметуть. Він закінчить набагато гірше, ніж Янукович", – додав політик. 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: