fbpx

Порошенко присвоїв прикарпатському педагогові звання "заслуженого"

Суспільство 14:10, 04.06, 2017

Директору Вигодського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради Оксані Якимів присвоєно почесне звання "Заслужений працівник освіти України".

Відповідний Указ №152/2017 Президент України Петро Порошенко підписав у четвер, 31 травня, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 

Звання присвоєно за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку та високий професіоналізм.

Оксана Якимів очолює Вигодський навчально-реабілітаційний центр з жовтня 2005 року. Під її керівництвом заклад досяг значних результатів у корекційно-освітній діяльності та отримав позитивний імідж серед громадськості регіону. Інноваційні процеси, та осучаснення змісту нової української спеціальної освіти вивели центр на нові ціннісні орієнтири та етапи розвитку.

Оксана Якимів – авторка регіональних програм з виховання дітей: "Діти-вигодяни", за якою працюють дошкільні заклади Долинського району з 1997 року,  з реалізації гендерної політики "Сімейний кур'єр", яка впроваджена у практику роботи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Долинської РДА. Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у 2011 році затверджено і рекомендовано до друку і використання авторські програми педагога з виховання дітей з особливостями у психофізичному розвитку. Свого часу О. Якимів була рецензентом тифлофікованої Брайлівської дитячої літератури, що випущена друком ("Світ моїх казок" та Івана Франка "Захар Беркут", "Лисичка-сестричка", "Математика", якими забезпечено бібліотеки держави).

За сприяння та під керівництвом Якимів реалізовувалися перші авторські та єдині в Україні соціально значущі проекти розвитку життєвих компетентностей незрячих дітей у закладі "Крок до життя" та "Школа вражень".

У листопаді минулого року Оксана Романівна нагороджена спеціальною відзнакою Опольського повіту Республіка Польща "Магнолія Повіту Опольського".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: