fbpx

Порошенко вже не сподівається на скасування віз з ЄС до кінця року

Політика 18:18, 27.04, 2015

Президент України Петро Порошенко вже не сподівається на скасування безвізового режиму з ЄС до кінця року, а лише на завершення виконання Плану дій з візової лібералізації.

Про це він заявив на заключній прес-конференції за результатами саміту Україна-ЄС, пише Європейська правда.

Зокрема, президент України відзначив позитивну оцінку керівництвом ЄС виконання Україною Плану дій.

"Це дає нам всі підстави сподіватися, що здійснена Україною робота буде на належному рівні оцінена Європейською комісією та державами ЄС і дозволить піля представлення результатів 12 травня оціночною місією провести необхідні консультації та сформувати вичерпний перелік кроків, які Україна має здійснити до кінця року для того, щоб найближчим часом запровадити безвізовий режим",  – відзначив Порошенко.

"Я розраховую в контексті Ризького саміту на прийняття Європейською комісією позитивної доповіді, що стане потужним сигналом ЄС українському народу", – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявляв, що очікує від ЄС рішення про надання безвізового режиму для громадян України на Ризькому саміті Східного партнерства в травні цього року, що дасть змогу до кінця поточного року ввести його в дію.

Водночас міністр закордонних справ України Павло Клімкін в одному з інтерв'ю заявив, що безвізовий режим з ЄС має запрацювати з початку наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: