fbpx

Посадовці Тисменицької лікарні оплачували тепло за завищеними цінами

Суспільство 18:32, 21.09, 2017

Прокуратура Івано-Франківської області вимагає проведення розслідування щодо посадовців, які за бюджетні кошти закуповували за завищеною ціною послуги з теплопостачання.

Тисменицька місцева прокуратура встановила порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" посадовими особами одного із лікувальних закладів області.
 
Тендерний комітет лікарні, всупереч Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, затвердженому Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також  без відповідного погодження тарифів на відпуск теплової енергії із цією комісією уклав ряд договорів із суб’єктом господарювання про постачання теплової енергії за бюджетні кошти.
Відтак за бюджетні кошти закуплено послугу на понад 3 млн грн.
Як з’ясувала прокуратура, в результаті цих порушень в актах виконаних робіт протиправно завищено вартість надання послуг з теплопостачання.
Місцева прокуратура внесла подання в Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації з вимогою проведення службового розслідування за цим фактом.
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: