fbpx

Посадовців Матеївецької ОТГ вчили прозоро формувати бюджети та запобігати конфлікту інтересів

Суспільство 09:39, 20.06, 2018

Протягом 18-19 червня представники Матеївецької громади в Косові навчались антикорупційним механізмам для ОТГ. Старост, депутатів, працівників виконавчого комітету та місцевих громадських активістів навчали експерти Громадського Партнерства "За прозорі місцеві бюджети".

Матеївчан навчали базовим антикорупційним механізмам – прозорості бюджетного процесу та участі у його формуванні громади, державним закупівлям, впровадженню наглядових рад при комунальних підприємствах, конкурсного відбору посадовців, запобіганню конфліктів інтересів та запровадженню антикорупційних рад та антикорупційних програм, інформує ЦПС.  

"Такі навчання ми проводимо в рамках роботи Програми DOBRE, – розповідає експерт партнерства Віталій Світлик. – Матеївецька ОТГ нещодавно приєдналась до програми, саме тому ми починаємо роботи з протидії та запобігання корупції в ОТГ з такого навчання".

За словами експерта, після навчання в Матеївецькій ОТГ буде запроваджено для початку два антикорупційні механізми. Один із них на вибір громади, другий – за рекомендацією Програми DOBRE.

"Для того, щоб громада ефективніше та швидше досягнула результатів у протидії корупції, ми рекомендуємо їм скласти та запровадити антикорупційну програму – комплекс заходів, що дозволить підвищити рівень освіченості громади в антикорупційних механізмах, – та зробити базові кроки до запобігання корупції. Такі практики ми проводимо вже вдруге – минулого року вже чотири ОТГ на Прикарпатті впровадили початкові антикорупційні механізми", – зазначає Світлик.

Окрім Матеївецької громади, такі механізми впроваджуватимуть ще дві громади-партнери Програми DOBRE – Нижньовербізька і Більшівцівська.

Минулого року антикорупційні механізми на Прикарпатті почали впроваджувати Білоберізька, Печеніжинська, Старобогородчанська та Верхнянська ОТГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: