fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Франківська семінарія, проща до Зарваниці: посланець Папи, кардинал Леонардо Сандрі розпочав пастирський візит в Україну

Франківська семінарія, проща до Зарваниці: посланець Папи, кардинал Леонардо Сандрі розпочав пастирський візит в Україну

Суспільство 11:40, 11.07, 2017

15 липня глава католицької Конгрегації для Східних Церков відвідає Івано-Франківськ.

До 17 липня триватиме пастирський візит до України кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації для Східних Церков. Програмою візиту передбачено відвідини Києва, Харкова, Слов’янська, Краматорська, Івано-Франківська та Львова. Крім того, він візьме участь у щорічній Всеукраїнській прощі до Марійського відпустового центру Зарваниці, повідомляє сайт УГКЦ.

Зокрема, 11 липня в Києві кардинал Леонардо помолиться на Майдані біля хреста та відвідає Музей Голодомору. У день свята апостолів Петра і Павла, 12 липня, гість із Ватикану візьме участь в літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, а також вшанує пам’ять покійного Любомира, архіиєпископа-емерита УГКЦ, молитвою в крипті Патріаршого собору. Тоді він поспілкується із журналістами в студії “Живого ТБ” в Києві та відвідає Київську Трьохсвятительську семінарію УГКЦ в Княжичах.

Того ж дня, 12 липня, у Харкові префект Конгрегації зустрінеться із владикою Василем (Тучапцем), екзархом Харківським, та ознайомиться із соціальним служінням в екзархаті, зокрема відвідає БФ “Карітас-Харків”. Наступного дня, 13 липня, кардинал візьме участь у літургії та чині освячення нижнього храму й надбанних хрестів собору УГКЦ у Харкові, які очолить глава УГКЦ верховний архієпископ Святослав. Також він зустрінеться із душпастирями Харківського екзархату.

14 липня кардинал Сандрі перебуватиме в Краматорську Донецької області, де в храмі Святого пророка Іллі візьме участь в літургії. Він також зустрінеться із владикою Степаном (Меньком), екзархом Донецьким, та священиками екзархату. Крім цього, префект ознайомиться із діяльністю БФ “Карітас-Краматорськ”. Цього дня представник Ватикану відвідає греко-католицьку громаду в Слов’янську та поспілкується із переселенцями.

15 липня високий гість відвідає Івано-Франківську духовну семінарію УГКЦ та поспілкується із владикою Володимиром (Війтишиним), архієпископом і митрополитом Івано-Франківським.

15-16 липня кардинал Сандрі візьме участь у заходах та богослужіннях у рамках Всеукраїнської прощі до Зарваниці. Крім того, відвідає Музей патріарха Йосифа Сліпого в Заздрості.

В останні дні візиту, 16-17 липня, префект Конгрегації для Східних Церков помолиться в крипті собору Святого Юра у Львові та перебуватиме в Митрополичих палатах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: