fbpx

"Послання любові" Андрея Шептицького отримали всі церковні громади УГКЦ Івано-Франківської архієпархії

Суспільство 20:48, 01.10, 2015

На Прикарпатті, за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка, з нагоди 150-річного ювілею від дня народження духовного провідника українського народу видали книгу "Андрей Шептицький. Послання любови".

В ній пастирські послання митрополита Андрея Шептицького до духовенства й вірних Станиславівської єпархії.

Три сотні примірників книги "Послання любови" Андрея Шептицького нардеп передав церковній спільноті Івано-Франківська. Вони потраплять до парафіяльної бібліотеки та катехитичних шкіл.

"Сьогодні в нашому суспільстві найбільше не вистачає любові до ближнього. Якщо буде між людьми порозуміння й любов, закінчиться і війна, і інші негаразди… Важливо, аби якомога більше людей мали змогу прочитати послання Андрея Шептицького та перейнялися глибиною його думки і помислів, які спонукають читача бути кращим та нести в світ любов", – наголосив О. Шевченко.

Основою книги стали "Твори Митрополита Андрея Шептицького", видані 80 років тому у Львові. Окремі тексти подані мовою оригіналу. Та навіть адаптовані до чинних норм правопису  зі збереженою авторською стилістикою.

Постать Андрея Шептицького ще не достатньо вивчена та осмислена суспільством, стверджують священики. І даремно, адже легендарний митрополит міг би стати прикладом для наслідування.

"Він завжди пропагував якості людяності і був відданий своєму народові,  наголошує отець Річард Горбань, віце-ректор із наукової роботи Івано-Франківського богословського університету.  Його думка є не тільки богословсько глибока, але й соціально, економічно, і в інший спосіб украй необхідна саме сьогодні. Ті якості, якими володів Андрей Шептицький, нині потрібні кожному керівнику і церковної спільноти, церковної громади, і держави".

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: