fbpx

Потенційна Більшівцівська ОТГ фінансово готова до об’єднання

Політика 10:29, 14.07, 2016

У селі Кінашів потенційної Більшівцівської ОТГ Галицького району Івано-Франківської області відбулася робоча зустріч селищного і сільських голів усіх населених пунктів, які належать до цієї громади.

У рамках акції "Децентралізаційний марафон" у заході взяв участь регіональний консультант з фінансових питань Юрій Стефанчук (проект "ПУЛЬС", який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID). Нагадаємо, що відповідно до Перспективного плану формування територіальних громад Івано-Франківської області до потенційної Більшівцівської ОТГ належать селище Більшівці, села Дитятин, Жалибори, Кінашів, Кукільники, Нараївка, Нові Скоморохи, Курів, Поділля, Яблунів.

Під час зустрічі було обговорено перспективи розвитку майбутньої громади, її фінансовий потенціал, спільно підраховано видатки на різноманітні сфери. Юрій Стефанчук розповів про фінансові переваги об’єднання громад загалом, а також про те, які преференції матиме Більшівцівська ОТГ в разі успішного об’єднання.

"Потенційна Більшівцівська ОТГ фінансово готова до об’єднання, має соціально-економічний потенціал. – зазначив Юрій Стефанчук під час зустрічі. – За умови порозуміння між представниками усіх населених пунктів потенційної  Більшівцівської ОТГ та успішного об’єднання громада отримає достатні власні надходження для забезпечення виконання переданих їй повноважень й ефективного господарювання на своїй території".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: