fbpx

Потерпілі від війни можуть отримати психологічну допомогу онлайн

Суспільство 09:53, 04.10, 2017

Із жовтня у Харкові запрацював проект Let’s talk!, який у режимі он-лайн надаватиме консультації людям, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні.

Як повідомляє "Україна молода", на постійному зв’язку перебувають 25 професійних психологів із різних областей України. Вони пройшли спеціальну підготовку в Німеччині.

Отримати послугу нескладно.

Для цього достатньо зареєструватися на міжнародній платформі, сайті ipso е care і призначити час онлайн-бесіди.

Для зручності на сайті також потрібно створити свій особистий кабінет i за бажанням описати свої проблеми.

Вся інформація гарантовано захищена, оскільки не проходить через сервер.

Єдині дані, які потрібні для збереження анонімності, – електронна пошта.

Як повідомила на презентації проекту заступник харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, це дуже значимий проект, розрахований на підтримку переселенців, учасників війни, родини військовиків і ветеранів. 

"Допомогу зможуть отримувати жителі всієї України, – сказала вона. – Всім людям, які постраждали, потрібна допомога. Всім їм потрібно прийти в норму. Більшість із них перебуває в стані стресу, який по-різному проявляється, – агресією, депресією. Я вдячна, що так багато людей об’єднали зусилля заради допомоги іншим".

Автор цієї методики – керівник німецької громадської неприбуткової організації IPSO Інге Міссмаль. Вона працювала в Афганістані, де створила схожу психологічну службу, за що отримала на батьківщині високу урядову нагороду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: