fbpx

Поважні гості та цінні подарунки: ЗОШ №18 відзначила 35-ту річницю

Суспільство 11:15, 30.10, 2017

Одна із найбільших та найуспішніших шкіл Івано-Франківська відзначила ювілей. Заклад вперше відчинив свої двері рівно 35 років тому. Це була перша школа у Пасічній. Та і сьогодні заклад об'єднує цілі покоління мешканців мікрорайону.

Звісно, успіх такого великого та багатолюдного закладу, залежить від керівника. Майже три десятиліття школу очолює Дмитро Чміль. Директор працює не тільки у закладі, він допомагає усьому мікрорайону. Адже саме укропівець представляє інтереси мешканців Пасічної у міській раді. Член "Українського об’єднання патріотів – УКРОП" переконаний, що без сильної громади неможливо побудувати сильну школу.

"За ці роки школа випустила чимало справжніх українців. За 34 випуски закінчили школу майже 3 тисячі одинадцятикласників, 5 з половиною тисяч дев’ятикласників. За ці роки з дітьми працювати більш як 500 педагогів. Ми маємо талановитих випускників в усіх сферах. І надзвичайно цим пишаємось", – каже директор ЗОШ № 18, укропівець Дмитро Чміль.

На ювілей рідної школи завітало чимало вдячних випускників. Це люди, які сьогодні працюють у найрізноманітніших сферах. Та і досі з приємністю та трепетом згадують свої шкільні роки.

"Я закінчив ЗОШ № 18 у 1989 році. Це звичайна школа. Не спеціалізована. Але це не завадило мені досягнути успіху. Навпаки, дало поштовх працювати над собою.  Якщо людина хоче досягнути успіху, то школа їй у цьому тільки сприятиме", – каже керівник компанії "UTeam" Тарас Гурик.

"Пригадую, дуже любила у школі співати, танцювати, брати участь у різноманітних концертах. І бачу, моя донька, яка теж навчається у цій школі, також цим захоплюється. А ще неймовірно пишаюсь, що саме у своєму рідному закладі я працюю як шкільний офіцер поліції", – розповідає патрульна Олександра Бабецька.

Під час урочистого концерту школу № 18 вітали численні гості. Як зазначив директор закладу Дмитро Чміль, одним із найбільших меценатів школи є нардеп Олександр Шевченко. Він посприяв у виділенні із державного бюджету 260 тисяч на заміну опалення та 600 тисяч для утеплення фасаду. А до свята нардеп зробив закладу ще один цінний подарунок.

"Олександр Шевченко намагається регулярно допомагати усім навчальним закладам Івано-Франківська. Що стосується однієї із найбільших шкіл міста – № 18, то до ювілею цього закладу нардеп вирішив зробити подарунок у вигляді 250 тисяч гривень на облаштування нового комп’ютерного класу", – сказав помічник-консультант народного депутата України Олександра Шевченка Андрій Сторожук.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: