fbpx

Працівникам сільських рад Івано-Франківщини виплатять зарплати зі стабілізаційної дотації із держбюджету

Суспільство 12:40, 02.02, 2015

Для цього сільради повинні терміново підготувати і подати в районні ради відповідні розрахунки.

Про це йшлося на нараді за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів від Прикарпаття, що її в останній день січня провела у Франківську Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад області.

На порядок денний заходу було винесено питання стосовно фінансування органів місцевого самоврядування області у 2015 році.

Більше половини від загальної кількості органів місцевого самоврядування в області цього року не забезпечили видатки на виплату заробітної плати, враховуючи власні надходження, поінформувала учасників наради директор департаменту фінансів Галина Карп.

"Обласна державна адміністрація за результатами першого кварталу підготує пропозиції щодо виділення області коштів із стабілізаційної дотації, яка є в державному бюджеті, для того, щоб забезпечити своєчасність виплати зарплат працівникам органів місцевого самоврядування", − зазначила фінансист ОДА.

Окрім того, за словами Галини Карп, облдержадміністрація рекомендувала у найкоротший термін сільським та селищним радам підготувати проекти рішень з виплати зарплати і подати їх на розгляд у районні ради. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: