fbpx

Працівників ДАІ Прикарпаття навчали надавати першу медичну допомогу потерпілим в ДТП

Суспільство 16:35, 23.07, 2015

Заняття із правил надання медичної допомоги провели практикуючі спеціалісти, які нагадали інспекторам ДПС основні методи та прийоми надання першої невідкладної долікарської допомоги учасникам дорожнього руху, які отримали травми внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Окрім професійного надання медичної допомоги, інспекторів навчали морально-психологічного підходу. Спеціалісти визначили основне – це не допустити розгубленості в діях, працювати свідомо, щоб уміло застосувати знання і здобуті під час практичних занять навики.

Тарас Коваль, лікар медицини невідкладних станів комунального закладу Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та катастроф, навчав способів та методів надання першої медичної допомоги потерпілому, в залежності від характеру і виду травми (зупинка кровотечі, накладання пов’язки на рану, штучне дихання, масаж серця, фіксування переломів, тощо). Вивчали способи іммобілізації та транспортування потерпілого в лікувальний заклад.

Наголосили на основному, що своєчасно надана і правильно проведена медична допомога не тільки рятує життя потерпілому, але й забезпечує подальше успішне лікування травм, запобігає розвитку ряду тяжких ускладнень (шок, зараження крові, втрата працездатності та інше).

Практично навчалися, як витягти потерпілого із транспортного засобу у стані, небезпечному для життя, та послідовність дій при наданні долікарської допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: