fbpx

Працівники франківського пабу віддадуть зарплати за день на лікування онкохворої дівчинки

Здоров'я 17:19, 25.07, 2018

В Івано-Франківську колектив пабу "Copper Head" вирішив відмовитись на день від заробітної плати, щоб допомогти онкохворій Яні.

Про це у соціальній мережі facebook повідомила керівник БФ "Я майбутнє України" Марта Левченко.

"Івано-Франківськ – це неймовірно душевне місто, де живуть надзвичайні та віддані добру люди! Найдобріший колектив "Copper Head" вирішив присвятити Яночці цілий свій робочий день 28 липня!" – йдеться у повідомленні.

У дівчинки стався рецидив.

"2016 року маленькій дівчинці Янусі поставили діагноз – рак четвертої стадії! Дуже довго мати Яни шукала кошти і надіялась на виздоровлення. 15 циклів хіміотерапії, 30 сеансів променевої терапії, дві операції, багато ускладнень, 330 тисяч євро… і так, дівчинці стало краще!

У грудні 2017 року результати аналізів показали – раку немає! Лікарі дозволили маленькій Яні відпочити від лікування для того, щоб знайти сили для боротьби! Але, на жаль, у лютому 2018 року рак повернувся у вигляді пухлини головного мозку діаметром 6 см!" – повідомляють на сторінці пабу.

Дівчинці потрібні ліки на 40 тисяч євро.

"Ми хочемо, щоб в цю суботу навіть чашка випитого еспресо залишила свій відбиток в житті однієї людини, і, можливо, саме ця чашка еспрессо стане рятівною", – зазначають у пабі.

Колектив закликає й інші заклади підтримати ініціативу та провести такі ж благодійні дні.

Також можна переказати допомогу на картку ПриватБанку 5457 0822 8184 5714 Левченко Марта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: