fbpx

Працівники Івано-Франківської митниці встановили порушень митних правил на 1,5 млн грн

Економіка 07:09, 14.03, 2019

За підсумками роботи двох місяців цього року митники Прикарпаття порушили 52 справи про порушення митних правил на суму 1,5 млн гривень. За цими справами реально вилучено предметів правопорушень на суму 520 млн гривень.

Зі всіх порушень у повному обсязі розглянуто 43 справи, за результатами яких накладено 0,9 млн грн штрафів, повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.

Також у 2019 році до митних органів іноземних держав працівники митниці направили 5 запитів для встановлення автентичності документів. За результатами отриманих відповідей складено 7 протоколів про порушення митних правил за ознаками ст. 483 Митного кодексу України на суму 1,4 млн гривень. Основними предметами правопорушення стали дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митним органам документів з ознаками підробки.

Нагадаємо, відповідно до статті 491 Митного кодексу України підставами для порушення справи про порушення митних правил є:

1) безпосереднє виявлення посадовими особами органу доходів і зборів порушення митних правил;

2) офіційні письмові повідомлення про вчинення особою порушення митних правил, отримані від правоохоронних органів, а також органів, що проводять заходи офіційного контролю;

3) офіційні письмові повідомлення про вчинення порушення митних правил, отримані від митних та правоохоронних органів іноземних держав, а також від міжнародних організацій.

За порушення митних правил можуть бути накладені такі адміністративні стягнення: попередження, штраф чи конфіскація товарів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: