fbpx

Працівники Карпатського НПП з місцевою громадою прибрали стежку на водоспад Гук. ФОТО

Суспільство 07:44, 30.08, 2016

Працівникив Женецького ПНДВ та відділу рекреації Карпатського НПП разом з місцевою громадою провели волонтерську акцію з прибирання еколого-пізнавальної стежки "На водоспад Гук".

Зокрема: прибрали береги річки Женець; демонтували та прибрали старі мостики, розчистили скалу, інформує прес-служба Карпатського НПП.

Акція відбулася в рамках проекту “Врятуймо еколого-пізнавальну стежку “На водоспад Гук””. Проект впроваджується громадською екологічною організацією “Еко-плай” у співпраці з Карпатським національним природним парком та фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку за сприяння Корпусу Миру США в Україні.

«Варто відзначити, що відбулася лише перша волонтерська акція в рамках проекту. Протягом вересня планується ще кілька акцій з залученням місцевої громади. Дані акції мають на меті не лише впорядкувати та зберегти природну красу стежки, але й підвищити спроможність громадян брати активну участь у житті громади та сталому розвитку своїх населених пунктів», – йдеться в повідомленні.

Після завершення робіт по благоустрою маршруту для громадських активістів відбудеться дводенний тренінг на тему “Мобілізація громади та фандрейзінг”.

Нагадаємо, Женецький Гук (Женецький водоспад) розміщений на потоці Женець (ліва притока Пруту), між масивами хребтів Явірника і Хом’яка-Синяка (гірський масив Ґорґани), біля сіл Микуличин і Татарів Яремчанськох міськради. Він розташований  на території Карпатського національного природного парку на відстані приблизно 5 км від траси, 9 км від станції Татарів і 10 км від станції Микуличин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: