fbpx

Працівники Коломийської виправної колонії змагалися у риболовлі

Суспільство 13:41, 01.07, 2015

На Прикарпатті працівники Коломийської виправної колонії № 41 організували турнір з риболовлі на водоймищі підсобного господарства установи.

Турнір присвятили 19-ій річниці Конституції України, участь взяли 20 рибалок. Серед учасників турніру були як новачки, так і справжні майстри цієї справи, інформує КУРС із посиланням на ДПтС України в Івано-Франківській області

За результатами змагань беззаперечну перемогу здобув молодший інспектор відділу нагляду і безпеки колонії Іван Васильчук за вилов 3,5 кг риби. Друге та третє місце посіли старший інспектор соціально-виховної та психологічної роботи установи Іван Федорчук і молодший інспектор відділу охорони колонії Роман Василюк, які наловили, відповідно, 2 та 1,5 кг риби. Також дипломом за вилов найбільшої риби, вагою 900 гр, було нагороджено начальника відділення СПС установи Юрія Плищука.

Комусь пощастило виловити більше риби, комусь менше та, головне, як говорять учасники – це з користю проведений час за цікавою справою, яка з часом перетвориться на справжнє заняття спортом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: