fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Працівники обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді змушені співіснувати зі щурами, бо Правому сектору і Самообороні мало місця

Працівники обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді змушені співіснувати зі щурами, бо Правому сектору і Самообороні мало місця

Суспільство 17:48, 08.07, 2014

Через небажання сваритися з Самообороною і Правим сектором обласна влада не може переселити обласний центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді з аварійного приміщення.

Керівництво обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді кілька місяців оббиває пороги обласної влади з проханням переселити їх з аварійного приміщення, яке розташоване по вул. Гординського,10 і перебуває на балансі міського управління освіти.

«Там залишилися тільки ми і щурі, – розповідає директор центру Галина Боднар. – Там пічне опалення, там проблема з каналізацією, цегла падає з даху. Нам щороку на рік продовжують договір оренди. Усю зиму всі труби і каналізація замерзають, а весною, коли розмерзаються, то все починає у підвалі сипатися. Стіни покриті грибком і пліснявою. У підвалі півметра води, і ми на тій воді сидимо. У нас постійно люди на лікарняному. Зараз зайти в приміщення – це ефект холодильника, от відкриваєш двері – і тебе холодною хвилею зносить. Розігрівся на вулиці, зайшов – отримав бронхіт і запалення. Так і живемо».

У штаті центру працює 15 людей. За словами Галини Боднар, працівники готові працювати і по 4-5 осіб в одному кабінеті, якщо обласна влада надасть приміщення.

Керівництво обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді неодноразово зверталося до голови ОДА Андрія Троценка та керівника облради Василя Скрипничука. Окремо апелювали до постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу з проханням виділити площу за адресою Шпитальна, 2.

Втім, за совами заступника ОДА Сергія Адамовича, обласна рада за рекомендацією профільної комісії віддала це приміщення приватній структурі, мотивуючи економічною доцільністю – приватна фірма платитиме орендну плату, а центр доведеться поселити безкоштовно.

Сьогодні  працівники центру знову прийшли зі своєю проблемою до ОДА. Їм запропонували чотири кабінети, два з яких самовільно зайняті представниками Правого сектору та Самооборони. Мовляв, якщо з ними домовитеся – то можете вселятися, а ми з ними сваритися не хочемо.

Однак, коли вони пройшлися по кабінетах, з’ясувалося, що Самооборона займає не один кабінет, а щонайменше три. Однак звільнити ці приміщення для працівників обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді чомусь не під силу ні ОДА, ні облраді.

Заступник голови ОДА Сергій Адамович у присутності кореспондента «КУРСу» та працівників центру спробував домовитися з координатором Правого сектору в області Василем Абрамівим. Взамін на «окупований» кабінет Адамович запропонував правосекторівцям переселитися в інше приміщення на першому поверсі ОДА або ж у триповерховий аварійний будинок на Гординського. У відповідь Абрамів порадив Адамовичу зателефонувати завтра, оскільки з людиною, відповідальною за приміщення (!), начебто немає зв’язку. До слова, кабінет, в якому оселився Правий сектор, сьогодні був зачинений.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: