fbpx

Працівники "Прикарпаттяобленерго" сортуватимуть сміття

Суспільство 12:21, 02.11, 2015

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" розпочинає екологічну акцію під гаслом "Сміття роздільно викидай – довкілля чистим залишай!". Невдовзі у центральному офісі обленерго, Центрі обслуговування клієнтів та приміщенні однієї зі служб будуть розміщені контейнери для роздільного збирання твердих побутових відходів (паперу, поліетилену та пластику, скла, змішаних відходів).

Кожен контейнер буде маркований спеціальною наклейкою, що підказуватиме, які ресурсоцінні відходи необхідно у них складати, – повідомляє прес-служба “Прикарпаттяобленерго“.

“За даними досліджень, практично кожен українець виробляє на рік більше 300 кг сміття або 2 дворових контейнери, – пояснив інженер з охорони навколишнього середовища “Прикарпаттяобленерго” Назар Кисляк. – Помножте на кількість українців. Все це вивозиться на сміттєзвалища, загальна площа яких в Україні більша, ніж площа Кіпру. Щоб якось призупинити “сміттєвий армагеддон”, наша компанія вирішила запустити акцію з роздільного збору побутового сміття”.

Запровадження методу роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ) має кілька переваг:
економічний – отримання додаткового доходу від реалізації вторинної сировини і використання його для подальшого розвитку системи роздільного збору ТПВ, а також зменшення затрат на вивезення та захоронення ТПВ;
екологічний – зменшення використання природних ресурсів за рахунок повернення в цикл виробництва вторинних матеріалів, а також продовження терміну експлуатації існуючого полігону ТПВ за рахунок зменшення об’єму відходів, що потрапляють на полігон для захоронення;
естетичний – поліпшення санітарного порядку на підприємстві.
Якщо екологічна акція на підприємстві увінчається успіхом, вже незабаром оригінальні сміттярки будуть встановлені в кожній із філій обленерго.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: