fbpx

Правонаступник ЄРЦ відрікається від будинків, де менше 12 квартир

Суспільство 11:10, 29.12, 2015

Директор департаменту комунального господарства, транспорту та зв'язку Михайло Смушак на апаратній нараді у міського голови роз'яснив, чим буде займатися правонаступник КП "ЄРЦ" – "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія".

Як писав КУРС, міськрада перейменувала "ЄРЦ" на "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія" та поповнила статутний фонд цього підприємства до 75 млн гривень. Ці кошти мають бути використані начебто для ремонту будинків, які не перебуватимуть на балансі правонаступника "ЄРЦ".

"Муніципальна інвестиційна управляюча  компанія" буде не просто управителем житлового фонду, вона буде інвестиційною компанією не тільки тих будинків, які були на балансі ЄРЦ. Зараз ця компанія буде виступати інвестором коштів міського бюджету для усіх будинків, незалежно від форми власності: незалежно від того, чи вони будуть в її управлінні, чи вони створять ОСББ, чи вони будуть обслуговуватися приватною компанією", – наголосив Смушак.

Зокрема, він наголосив, що через "Муніципальну інвестиційну управляючу компанію" будуть співфінансуватися програма облаштування прибудинкових територій, програма  модернізації житлового фонду та програма теплової модернізації.

Однак головний комунальник міста зауважив, що такою можливістю можуть скористатися мешканці тих будинків, які мають не менше 12 квартир.

Він також зазначив, що пріоритети у фінансуванні зможуть отримати мешканців тих будинків, які перші звернулися за співфінансуванням.

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: