fbpx

Правоохоронці дали можливість втекти депутатам, про допит яких оголосили на погоджувальній раді, – Дерев'янко

Суспільство 14:04, 03.11, 2015

Заява на погоджувальній раді про повістки на допити народним депутатам від "Опозиційного блоку" є спробою їх попередити та дати можливість втекти.

Таку думку висловив народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко в ефірі телеканалу "112 Україна" 2 листопада.

"Те, що діялось на погоджувальній раді, – то це концерт", – переконаний Дерев'янко.

Він підкреслив, що є народним депутатом, який, як правило, відвідує погоджувальну раду, але не може отримати право голосу, щоб висловити свою думку та думку своїх виборців, хоч це передбачено регламентом.

"А тут приходить слідчий МВС на цю погоджувальну раду, де взагалі немає цих фігурантів, тому що вони не є членами погоджувальної ради за посадами і не перебувають там, що очевидно",  заявив парламентар.

"Оголошення цих всіх прізвищ  це просто чергова спроба дати можливість цим людям втекти, це спроба їх попередити про те, що вони до них мають питання. І це нічого спільного не має взагалі з ефективною діяльність правоохоронної системи",  підкреслив депутат.

"На рахунок затримання Корбана, слід визнати, що система влади в нас залишилась олігархічною, вона не змінилася. І це все є розборки між олігархічними групами і нічого спільного це не має ні з правосуддям, ні з рівністю всіх перед законом",  впевнений депутат.

"За останній час ми побачили, як правоохоронна система дає одним можливість втікати, а інших  дуже ефективно затримує",  підсумував Дерев'янко.

 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: