fbpx

Правоохоронці хочуть створити у прикарпатських ОТГ поліцейські станції

Суспільство 10:50, 24.02, 2018

У прикарпатській поліції відбулася зустріч з головами об’єднаних територіальних громадян, під час якої правоохоронці запропонували питання до обговорення про створення та відкриття в об’єднаних територіальних громадах поліцейських станцій.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в області.

Поліцейські станції торік запрацювали вже у Коломийському районі. Про результати їх функціонування позитивну оцінку громадськість уже висловила. Тож є доцільність та вагомі переваги започаткувати їх діяльність в інших районах області.

Під час зустрічі т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів зазначив:

"Ми маємо спільно працювати з громадою у напрямку протидії правопорушенням. Без підтримки людей наші зусилля не будуть такими результативними".

Правоохоронці зазначили, що тісна взаємодія з громадами має базуватися на засадах партнерства. Підтримали таку тісну співпрацю з поліцією і голови об’єднаних територіальних громад. Далі обговорили питання надання приміщень та оснащення поліцейських станцій (подекуди у селах кабінетів дільничних) небхідною комп’ютерною технікою, а за  можливості громад розглянути питання сприяння в іншому матеріально-технічному забезпеченні. Вирішили конкретно підрахувати потрібні затрати, щоб скласти попередній кошторис на реалізацію цих проектів.

Під час зустрічі, у якій взяли участь і керівники дільничних інспекторів територіальних підрозділів поліції, йшлося про специфіку та умови праці дільничного та працівників груп реагування патрульної поліції, які запрацювали у всіх районах. 

У підсумку спільно вирішили діяти в інтересах громади, тому на місцях голови ОТГ обговорять ці пропозиції – створення поліцейських станцій задля покращення безпеки громадян та протидії як адміністративним, так і кримінальним правопорушенням у сільській місцевості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: