fbpx

Правоохоронці нагадали іванофранківцям, що "Безпека дітей в руках батьків"

Суспільство 11:57, 02.09, 2014

Вже втретє в Івано-Франківську правоохоронці провели акцію "Безпека дітей в руках батьків". У День знань на Вічевому майдані працівники кримінальної міліції в справах дітей розповсюджували "Ідентифікаційні карти дитини", а співробітники Державтоінспекції залучали мешканців міста до акції "День з ДАІ".

Головною метою таких заходів є спонукання батьків заздалегідь попіклуватися про безпеку своїх дітей. Зокрема, у рамках акції батьків навчали, як користуватися "Ідентифікаційними картами дитини".

Як розповіла начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак, дані, що містяться у такій картці, допоможуть правоохоронцям швидше знайти дитину у випадку її зникнення. Задля цього у "Ідентифікаційну карту дитини" батьки зможуть записати паспортні дані своєї дитини, її особливі прикмети, відомості про стан здоров’я, помістити фотографію і відбитки пальців. Загалом за час проведення акції було роздано 2 тисячі бланків таких карток.

А працівники Державтоінспекції розповсюджували навчально-методичну літературу для дітей з тематики безпеки дорожнього руху: дитячу розмальовку "Безпека на дорозі" та плакати-розклади уроків "Вивчайте Правила разом з нами". 

Також діти і їхні батьки мали можливість ознайомитися з приладами, які використовуються при фіксуванні порушень ПДР. Це прилад для вимірювання швидкості руху "Візир", алкотестер "Драгер" та інші. Усі охочі сфотографувалися у службовому автомобілі "Пріус", на якому несуть службу працівники дорожньо-патрульної служби при здійсненні нагляду за безпекою дорожнього руху.

Загалом, як зазначив заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Ярослав Манжелей, такі акції є завжди актуальними, адже проблема безпеки дітей вимагає передусім превентивних заходів, виховання навичок правильної поведінки у неповнолітніх та усвідомлення відповідальності у дорослих.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: