fbpx

Правоохоронці ознайомили спостерігачів ОБСЄ з оперативною обстановкою на Прикарпатті

Суспільство 17:13, 21.07, 2015

З представниками Спеціальної моніторингової місії в Україні спілкувався заступник начальника Управління – начальник кримінальної міліції УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Володимир Марчук.

Передусім керівника Івано-Франківського відділення організації Андреа Челліно (Італія) та спостерігача Деніса Декані (Угорщина) зацікавило, яким чином недавні події на території сусіднього Закарпаття вплинули на стан криміногенної обстановки в нашому краї. Як зазначив Володимир Марчук, на сьогодні ситуація на Івано-Франківщині є стабільною і контрольованою з боку правоохоронців. Звичайно, міліція адекватно відреагувала на мукачівські події, відтак було вжито необхідних заходів, щоб забезпечити правопорядок та безпеку краян.

Щодо взаємодії з громадськими організаціями Прикарпаття, то, як зауважив заступник начальника УМВС, вони також зацікавлені в тому, щоб не допустити дестабілізації в області.

Володимир Марчук, крім того, проінформував спостерігачів ОБСЄ про діяльність прикарпатських правоохоронців щодо розкриття майнових злочинів та злочинів проти життя і здоров’я людей. Попри вагоме збільшення кількості різного роду крадіжок протягом І півріччя цього року розкрито на чверть більше таких кримінальних правопорушень. Також цьогоріч розкрито майже 80 відсотків скоєних убивств, а також усі злочини, пов’язані з заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Такі результати спостерігачі моніторингової місії визнали досить хорошими й для європейських правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: