fbpx

Правоохоронці перевіряють, чи не переплатив франківський пологовий за апарат УЗД

Суспільство 11:59, 05.11, 2018

У рамках кримінального провадження слідчий суддя Івано-Франківського міського суду доручив експертам провести товарознавчу експертизу апарату УЗД "MyLab 40 Advanced", який закупив міський перинатальний центр.

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області розслідує кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення чи розтрата чужого майна в собливо великих розмірах) за фактом закупівлі службовими особами КНГІ "Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр" у квітні 2018 року УЗД-апарата для відділення гінекології та неанатології "MyLab 40 Advanced".

Провадження відкрито за заявою депутата Івано-Франківської міської ради Андріана Волгіна. 

Як повідомляв КУРС, 17 липня 2018 року депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін прийшов до кабінету директора "Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр" Сергія Стефанка і публічно звинуватив його у розтраті коштів при закупівлі УЗД-апарата.

За словами Волгіна, підприємство придбало УЗД-апарат, який уже вийшов з виробництва, за 2,3 мільйони гривень, хоча його реальна вартість 680 тисяч гривень. 

Стефанко тоді відкинув звинувачення Волгіна та назвав дії депутата "театральною постановкою".

Втім, 30 жовтня слідчий суддя Олег Шамотайло задовольнив клопотання слідчих та доручив експертам Київського НДІСЕ провести товарознавчу експертизу УЗД-апарата "MyLab 40 Advanced".

Експерти мають встановити вартість апарата "MyLab 40 Advanced" з характеристиками, вказаними в додатку, станом на момент укладення договору – 29 березня 2018 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: