fbpx

Правоохоронці попереджають про шахраїв, які використовують мобільний зв'язок та інтернет

Суспільство 19:32, 11.07, 2015

Правоохоронці в черговий раз звертаються з проханням бути пильними та обережними у спілкуванні з особами, які пропонують укласти будь-які угоди, за умовами яких потрібно перерахувати кошти до отримання товару.

Знайомство через Інтернет, купуємо-продаємо речі та багато іншого. При цьому, забуваючи, що Інтернет, попри свою доступність і масовість, приваблює й різного роду аферистів. Для пройдисвітів він зручний передовсім тим, що не знаєш в обличчя людини, з якою маєш справу, тож зловмисник може себе видати за кого захоче, а відтак обдурити та заволодіти чужими коштами чи майном.

Подібна ситуація обману може трапитись і в мережі мобільногого зв’язку. Мобільні телефони не лише полегшують спілкування між абонентами, але і породили такий вид злочину, як телефонне шахрайство. Схема його проста, а вирішальними тут є фактори несподіванки та гра на емоціях потерпілого.

Шановні громадяни! Івано-франківські правоохоронці просять бути пильними та обережними. У разі здійснення щодо Вас злочинних дій негайно звертайтесь до найближчого відділення міліції або телефонуйте 102.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: