fbpx

Правоохоронці пропонують свої послуги з охорони у школах

Суспільство 21:07, 15.09, 2015

З метою охорони громадського порядку та забезпечення швидкого реагування працівниками міліції на протиправні посягання Державна служба охорони при УМВС України в Івано-Франківській області одна з перших ініціювала забезпечення охороною навчальних закладів області.

Правоохоронці провели зустрічі з представниками освітніх закладів щодо забезпечення охороною шкіл, дитячих садків та різних освітніх вузів, що знаходяться на теренах області, – розповів начальник Управління Державної служби охорони Михайло Чорнописький.

Працівники ДСО мають визначені законом права та повноваження на застосування владних функцій щодо правопорушників. Окрім суто охоронних функцій, ми можемо забезпечувати контрольно-перепускний режим та дотримання громадського порядку в установі. Доступ на територію і в приміщення освітнього закладу здійснюватиметься під контролем працівника охорони.

Таким чином, в школах буде проведена відповідна робота працівниками Державної служби охорони зі створення безпечних умов збереження життя і здоров’я учнів і працівників цих установ, а також матеріальних цінностей від можливих нещасних випадків, пожеж, аварій, терористичних актів, а також протиправних дій зі сторони злочинців, – так на своїй сторінці у фейсбуці зазначив начальник Управління Державної служби охорони при УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Михайло Чорнописький.

Детальну інформацію для замовлення послуг охорони можна отримати на сайті www.dso.gov.ua або за телефонами безкоштовної інформаційної лінії ДСО:

0 800 502 220; 0 800 211 000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: