fbpx

Правоохоронці розповіли, як вберегтись від кишенькових злодіїв

Суспільство 13:26, 02.04, 2016

Правоохоронці звертаються із застереженням, щоб не стати жертвою злодіїв, будьте уважними у місцях значного скупчення людей, а особливо у громадському транспорті.

Не залишайте речі без нагляду, не тримайте гаманці, гроші та документи в зовнішніх кишенях, сумках, пакетах, легкодоступних для злодіїв.

Варто пам’ятати кілька простих правил:

1. Найголовніше правило – не показувати оточуючим наявність великої суми грошей у гаманці, особливо у громадському транспорті.

2. Не кладіть гаманець або телефон у задню кишеню брюк або зовнішню кишеню куртки чи у внутрішню бокову кишеню сумки.

3. Сумки та рюкзаки в людних місцях тримайте спереду та притискайте до себе у транспорті.

4. Звичайно, дуже складно зрозуміти з першого погляду: хто перед вами, злодій чи добропорядний громадянин. Але намагайтесь не знаходитись поруч з підозрілими особами. Як правило, кишеньковими злодіями найчастіше виявляються молоді люди, які одягнені непримітно, щоб загубитися в натовпі. Кишенькові злодії часто працюють в парі. Якщо ви помітили двох підозрілих молодих людей, які стоять до вас дуже близько, краще відійти в сторону.

6. Підозру повинні викликати люди, що заходять в автобус з курткою, перекинутою через руку, – кишенькові злодії зазвичай використовують її як ширму при вчиненні крадіжки.

7. У транспорті найчастіше витягають гаманці під час посадки пасажирів, коли на підштовхування ніхто не звертає увагу, тому в такі моменти будьте особливо уважні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: