fbpx

Правоохоронці запевняють, що здатні забезпечити правопорядок на Прикарпатті

Суспільство 11:28, 25.01, 2015

Ситуація на Івано-Франківщині на сьогодні є стабільною та контрольованою, а рівень злочинності залишається одним з найнижчих в державі. Разом з тим, у зв’язку з погіршенням стану на Сході України, посиленням ризиків терористичних загроз правоохоронці активізують заходи безпеки в регіоні.

Міліція краю наразі працює за посиленим варіантом несення служби. Задля упередження скоєння правопорушень та оперативного реагування на повідомлення громадян про вчинення злочинів передусім збільшено кількість патрульних нарядів міліції на території обслуговування усіх міськрайвідділів міліції області. Завдяки залученню доданих сил до патрулювання, приміром, в Івано-Франківську сьогодні охорону громадського порядку забезпечують втричі більше працівників міліції, аніж зазвичай. До несення служби задіяно співробітників обласного апарату внутрішніх справ, працівників Державтоінспекції, роти міліції громадської безпеки особливого призначення, бійців Нацгвардії, а також кінологів зі службовими собаками, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Перед виходом на маршрути патрулювання в Івано-Франківському міськвідділі внутрішніх справ інструктаж з правоохоронцями провели заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області майор міліції Василь Віконський та начальник управління громадської безпеки УМВС полковник міліції Михайло Кушнірик. Вони закцентували увагу посилених нарядів міліції на виявленні та затриманні підозрілих осіб, які могли б бути причетними до дестабілізації криміногенної ситуації, а також унеможливлення транспортування зброї, вибухівки чи інших небезпечних предметів.

Дбаючи про правопорядок та безпеку краян, правоохоронці сподіваються й на правосвідомість мешканців Прикарпаття. Міліція закликає громадян бути пильними, а в разі виявлення підозрілих предметів, залишених без нагляду, чи осіб з підозрілою поведінкою негайно інформувати працівників міліції за телефоном "102". Крім того, в обласному управлінні міліції також функціонують "телефони довіри" 3-24-13 та 75-06-45.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: