fbpx

Правоохоронці запевнили представників ОБСЄ, що контролюють обіг зброї на Прикарпатті

Суспільство 19:19, 04.07, 2015

Представники Спеціальної Моніторингової місії Організації із безпеки й співробітництва в Європі вже не вперше провели зустріч із правоохоронцями Прикарпаття.

У зустрічі з іноземними спостерігачами взяв участь заступник начальника Управління – начальник кримінальної міліції УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Володимир Марчук. Він ознайомив спостерігачів Марка Кіршбаума (Швейцарія) та Драгана Гаговіча (Чорногорія) з оперативною обстановкою в регіоні та проінформував про діяльність міліції. Про це повідомляють в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

Учасники діалогу обговорили питання щодо виявлення правоохоронцями фактів нелегального обігу зброї. В першу чергу, їх цікавила особиста безпека кожного. Володимир Марчук запевнив, що криміногенна ситуація в області стабільна та контрольована, зокрема, і у сфері обігу зброї. Керівник наголосив, що міліція постійно здійснює заходи з виявлення і вилучення з незаконного обігу незареєстрованої, переробленої, саморобної зброї, а також зброї, що привозять із зони бойових дій. Він навів факти викриття нелегальних арсеналів зброї та боєприпасів, котрі міліціонери вилучили, приміром, у Калуші та Верховині. Правоохоронець зазначив, що працівниками слідчих підрозділів розслідується 101 кримінальне провадження згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Крім того, правоохоронці систематично оголошують місячники добровільної здачі зброї, даючи громадянам можливість позбутися незареєстрованих вогнестрілів і водночас уникнути відповідальності за їх незаконне зберігання.

Обговорили і одне із найактуальніших на сьогодні питань – процес реформування. Зі слів Володимира Марчука, за будь-яких умов колектив підрозділу міліції Прикарпаття й надалі докладатиме максимум зусиль для того, щоб кожний громадянин, який проживає на території області чи перебуває тимчасово, почувався комфортно і у безпеці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: