fbpx

"Правий сектор" пікетував Івано-Франківську обласну прокуратуру

Політика 16:27, 03.11, 2014

Активісти "Правого сектору" спільно з активістами Городенківського району вимагають звільнення прокурора Городенківського району Любомира Хільчука.

За словами керівника "Правого сектору" в Івано-Франківській області Василя Абраміва, прокурора звинувачують у бездіяльності та кришуванні бандитизму. 22 жовтня під тиском громадськості Любомир Хільчук написав заяву на звільнення, проте одразу пішов на лікарняний.
 
Один з учасників акції, фермер з Городенківського району Василь Келець, розповідає про напад і тиск на його бізнес. Чоловіку завдали тілесних ушкоджень, розбили автомобіль та систематично крали майно. Як наслідок, чоловік уже четвертий рік вимагає у правоохоронців покарати винних. 

 
До мітингувальників вийшов обласний прокурор Ігор Настасяк. Він заявив мітингувальникам, що сьогодні зранку Любомир Хільчук написав заяву про звільнення, тож районний прокурор буде звільнений тоді, коли рапорт підпише генеральний прокурор. Тим часом, за словами Настасяка, проводиться службова перевірка на предмет зловживань службовим становищем з боку Хільчука.

 
"Бєспрідєл прокуратури продовжується. Жителі Городенківщини виступили проти безкарності районного прокурора Хільчука. По ньому є багато фактів. І те, що він написав сьогодні заяву про звільнення за власним бажанням, підтверджує, що він відчуває за собою провину", – говорить Василь Абрамів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: