fbpx

"Правий сектор" вимагає відставки Арсена Авакова та люстрації прикарпатських міліціонерів

Суспільство 12:48, 05.08, 2014

Активісти Івано-Франківського осередку "Правий сектор" пікетують обласне Управління МВС з вимогою відправлення міністра МВС Арсена Авакова у відставку та проведення люстрації у лавах прикарпатської міліції.

Понад два десятки активістів "Правого сектору" під стінами УМВС в Івано-Франківській області з плакатами: "Аваков ПНХ", "Геть міліцейський БЕСПРІДЄЛ", "Усіх мєнтів на детектор брехні" вимагають відставки міністра МВС Арсена Авакова та кадрової чистки правоохоронців на місцях.

Приводом для пікету слугують події 3-го липня в Одесі, коли правоохоронці жорстоко побили активістів, які пікетували концерт проросійської співачки Ані Лорак.

Керівник Івано-Франківської ГО "Правий сектор" Андрій Подільський заявив, що міліція служить окупантам, захищає російський бізнес та переслідує українських патріотів, які протидіють окупації.

Подільський також обурений діями одеських правоохоронців, які під час концерту Ані Лорак зустріли українських патріотів кийками.

"Ми підтримуємо всеукраїнську акцію проти свавілля бандоохоронців, – говорить Подільський, – ми впевнені, що серед правоохоронців є гідні люди, які на Сході воюють з російським окупантом, але є й такі, які в повній амуніції воюють не з агресором, а з патріотами".

Звернення "Правого сектору" до начальника УМВС в Івано-Франківській області Миколи Семенишина:

Микола Семенишин особисто не зміг прийняти звернення активістів, оскільки за дорученням міністра перебуває у відрядженні. Звернення прийняв начальник слідчого управління полковник міліції Ільчишин Віталій, заявивши, що одеські правоохоронці діяли непрофесійно, вони повинні були забезпечити охорону громадського порядку без шкоди мирному населенню.

Активісти "Правого сектору" також показали список прикарпатських правоохоронців, котрі в першу чергу повинні пройти люстрацію. Усіх їх правосекторівці звинувачують у переслідуванні активістів під час подій Євромайдану.

"Правий сектор" вимагає відставки Арсена Авакова та люстрації прикарпатських міліціонерів 1

Пожалівся Андрій Подільський і на пасивність громади, заявивши, що в час боротьби з російським окупантом на Сході не можна просто сидіти і відпочивати.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: