fbpx

"Правий сектор" вимагає звільнити начальника регіонального відділення ФДМУ в Івано-Франківській області

Суспільство 10:31, 19.10, 2015

Івано-Франківський "Правий сектор" вимагає звільнення Зіновія Жовніра з посади начальника регіонального відділення Фонду держмайна України в Івано-Франківській області.

Відповідне звернення адресоване Голові Фонду державного майна України Ігорю Білоусу та голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку.

“Очищення влади мало на меті звільнення не просто чиновників доби Януковича, але й такі кадрові зміни, які б відновили довіру громадян до органів влади та започаткували невідворотний процес реформи державної системи управління та органів влади!

В системі органів влади органи приватизації в особі Фонду державного майна України та його регіональних відділень займають ключову роль у сприянні якнайшвидшому перетворенню старої радянської адміністративно-командної системи економіки на ринкову капіталістичну модель економіки! Основну роль, яку відіграють органи приватизації у роздержавленні підприємств і створенні ефективної моделі ринкової економіки, було знівельовано старими радянськими управлінцями, які і до цього часу перебувають на керівних посадах як у Фонді держмайна України, так і в його регіональних відділеннях. Це на їхній совісті розкрадання державних підприємств – через бездіяльність в питаннях відновлення платоспроможності підприємств або нехтуванням фінансово-економічною ситуацією на поки що діючих державних підприємствах, які перебувають на межі банкрутства.

На цей час в Івано-Франківській області на посаді начальника регіонального відділення Фонду держмайна України причаївся старий радянський бюрократ із команди регіоналів, який відзначився лише активною політичною діяльністю на користь штабу регіоналів в часи правління Януковича. Прізвище цього недолюстрованого чиновника – Жовнір Зіновій Григорович! Багато іванофранківців постраждало через цього хабарника та корупціонера. Це і численні незаконні передачі в оренду державного майна “донецьким бандитам”, які прийшли в область разом із бандою Януковича в 2010 році. Це і бездіяльність в питаннях розкрадання державного майна калуського підприємства “Оріана” та інших державних підприємств. Івано-Франківське РВ ФДМУ під керівництвом Жовніра З. Г. за час його недолугого керування не спромоглось приватизувати та підготувати до приватизації жодного об’єкту державної власності. Хоча за час його керування багато об’єктів державної власності суттєво втратили оціночну вартість, приватизаційну привабливість!

На підставі викладеного вимагаємо звільнити Жовніра З. Г. з посади начальника регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській області та з участю громади провести прозорий конкурс на заміщення вказаної посади”.

Звернення підписали голова ради ГО “Правий сектор – Прикарпаття” Андрій Подільський та голова комітету “Народного Контролю” Івано-Франківської області П. Матейко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: