fbpx

Представник Держводагентства України визнав масштабне браконьєрство на річках Прикарпаття

Суспільство 14:30, 21.05, 2015

Голова комісії Держводагентства України, який інспектує область, Олексій Бебель розкритикував роботу керівництва Івано-Франківськрибоохорони.

Вже два дні як триває перевірка комісією Держводагентства України підлеглої структури – управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області (Івано-Франківськрибоохорони).

Про це на сьогоднішній зустрічі з головою Івано-Франківської ОДА, інспекторами рибоохорони в області та громадськими активістами повідомив представник Держводагентства, голова комісії Олексій Бебель.

Він утримався від остаточних висновків з приводу роботи керівництва структури, перевіряти яку власне і прибула комісія. Однак частково розповів про виявлені недоліки. "Встановлено, що є багато проблем", – визнав Олексій Бебель.

За його словами, є порушення у видобутку в руслах річок області піщано-гравійної суміші, що створює підґрунття для тінізації економіки Прикарпаття. На думку посадовця, на рівні області боротися з цим браконьєрством мало тільки силами рибоохорони. До протидії слід залучати міліцію, екоінспекцію та ініші правоохоронні структури.

Вивчаючи показники боротьби з незаконним виловом риби, Олексій Бебель дійшов висновку про масштабне браконьєрство.

"Мене не може це влаштовувати з тими масштабами порушень, які, як я розумію, є в області", – визнав він.

Також комісія виявила порушення в матеріально-технічному забезпеченні підрозділу.

Олексій Бебель запевнив, що подасть своєму керівництву доповідну, в якій відобразить теперішню ситуацію з охороною водних та рибних ресурсів на Франківщині. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: