fbpx

Представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення в області відзвітував за минулий рік

Суспільство 13:17, 23.02, 2016

Звіт за 2015 рік представника Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Івано-Франківській області Ігоря Маслова "взято до відома" без зауважень.

18 лютого ц.р. року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на своєму засіданні розглянула та затвердила звіти представників Національної ради в областях та м. Києві за 2015 рік.

Як повідомляє представник Національної ради в Івано-Франківській області Ігор Маслов, звіти його колег, представників Національної ради в областях та м. Києві, "взято до відома".

Представники Національної ради подали щорічні звіти про свою роботу відповідно до норм статті 11 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та на виконання рішення регуляторного органу.

Із звітом представника Національної ради в Івано-Франківській області можна ознайомитись на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за посиланням.  http://nrada.gov.ua/ua/zvitnainformacia/1303887603/26401.html

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: