fbpx

Поляки агітують франківських випускників вступати в їхні університети. ФОТО

Суспільство 20:22, 18.05, 2018

17 травня франківські випускники зустрілися з представниками вищих навчальних закладів Любліна.

Зустріч відбулася у рамках проекту "Навчання в Польщі – м. Люблін запрошує", на якій школярі Івано-Франківська отримали детальну інформацію про навчання у 9 навчальних закладах Любліна, інформує прес-служба Департаменту освіти і науки.

Представники ВНЗ повідомили, що вища освіта в Польщі представлена державними та недержавними формами навчання, які мають однакові стандарти організації навчального процесу та викладання.

"Польські ВНЗ становлять невід'ємну частину сучасної європейської системи вищої освіти, а це означає якість, перспективність та відповідність вимогам ринку праці. Абітурієнтів, які планують вступити до університетів Любліна, чекає подвійне задоволення, адже, окрім якісної освіти, у них буде можливість познайомитися з чудовим містом  осередком пам’яток історії. Майбутнє і доля нашої країни залежить значною мірою від загальної освіти молоді і її професійного навчання та її інтелектуальних і духовних властивостей. Україні потрібні високоосвічені і надзвичайно кваліфіковані люди, тому після навчання за кордоном кожний зможе реалізовувати себе та втілювати свої ідеї у рідній країні",  йдеться у повідомленні департаменту.

Раніше заступник міського голови Богдан Білик розповідав, що представники польського міста-побратима Любліна просили міську владу Івано-Франківська організувати зустріч з 500 випускниками шкіл міста.

Як писав КУРС, недавно впливове польське видання Gazeta Prawna склала список 50 людей, які мали найбільших вплив на польську економіку у 2017 році. Друге місце у ньому посів збірний образ українських заробітчан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: