fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Прізвища сільських голів, байдужих щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, опублікують в районних газетах

Прізвища сільських голів, байдужих щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, опублікують в районних газетах

Суспільство 10:37, 03.07, 2015

Деякі керівники населених пунктів та навіть районів проводять процедуру виділення земельних ділянок учасникам бойових дій непрозоро.

Із скаргою на прозорість виділення земельних ділянок сьогодні на засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради виступив член "Спілки добровольців АТО Прикарпаття" Василь Андріїв. Він зазначив, що в Рожнятівському районі з такою ціллю виділили 2,7 га землі, проте на засідання райради нікого із представників громадськості не пустили, а в так званій "координаційній раді" немає жодного учасника бойових дій.

Голова Держземагентства в області Володимир Боднарчук зауважив, що, за їхніми даними, більше 50 сільських голів взагалі не скликали сесії і не розглядали земелньих питань. Але запропонував взяти до уваги зауваження активіста і перевірити всі відмови.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук сказав, що насторожує питання щодо прозорості виділення земельних ділянок. Він зауважив, що окремої уваги заслуговує питання виділення земельних ділянок добровольцям, які рано чи пізно повернуться з війни.

Він дав доручення Володимиру Боднарчуку підготувати доповідь на засідання колегії, яке відбудеться через тиждень.

Заступник голови Івано-Франківської облради Остап Дзеза запропонував надрукувати у районних газетах прізвища сільських голів, які байдужі до виділення земельних ділянок українським військовим, щоб люди знали.

Володимир Боднарчук доповів, що на сьогодні опрацьовано 213 заяв учасників бойових дій щодо виділення їм земельних ділянок. Згідно зі зверненнями, на сьогодні є ще 270 земельних ділянок в запасі. Їх потрібно чітко розмежувати та документально затвердити. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: