fbpx

Про досвід у боротьбі з мафією студентам Університету Короля Данила розкаже експерт з Італії

Суспільство 14:57, 09.02, 2018

Для студентів Івано-Франківського університету Короля Данила лекції та практичні воркшопи проводить експерт Лука Коста.

Третьокурсники університету Короля Данила отримали ексклюзивну можливість прослухати серію лекцій та практичних воркшопів за унікальною методикою викладання від запрошеного італійського експерта Луки Коста.

Лука Коста має досвід роботи у міжнародних міжурядових організаціях (НАТО, Європол) і спеціальних місіях до Іраку та Афганістану.

"Лука Коста, за попередньо узгодженою навчальною програмою, буде працювати зі студентами на актуальні теми: досвід італійської поліції та суду у боротьбі з мафією; Міжнародне гуманітарне право; ЄС та міжнародні організації; основи мусульманського права тощо", – зазначає організатор зазначених бінарних занять, проректор з міжнародних зв’язків Рудак Тетяна.

Бінарні заняття є важливою формою реалізації інтеграційного навчання у вищих навчальних закладах, метою яких є створення умов практичного застосування знань, навичок та вмінь від різних експертів.

"Дякую містеру Коста за захоплюючу лекцію-презентацію. Уже на першому занятті було дуже інформативно, насичено та цікаво. Нам розказали про особливості правових систем в країнах, які були учасниками міжнародних конфліктів", – розповів студент Університету Короля Данила Олександр Невгамонний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: