fbpx

Продавці калуського ринку поскаржилися в Антимонопольний комітет на орендну плату

Економіка 10:39, 09.06, 2016

Антимонопольний комітет розслідує підняття цін на оренду торгових місць на калуському ринку.

За результатами розгляду колективної заяви фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів на ринку по вул. Дзвонарська, 15, м. Калуш, з приводу підняття вартості оренди торговельних місць на зазначеному ринку встановлено, що у 2015 році плата за оренду торговельних місць підвищувалась двічі, а в квітні – травні 2016 року орендна плата збільшена ще на 700 – 900 грн за місяць. При цьому, як зазначають заявники, жодного покращення умов праці, санітарного та побутового стану приміщень та прилеглої території не проводилось, інформує прес-служба АМК.

Як встановлено територіальним відділенням, підприємці, що надають торговельні приміщення в суборенду для суб’єктів господарювання, погодили конкурентну поведінку між собою під час встановлення в один період часу – з 01 травня 2016, на одному рівні без належного економічного обґрунтування вартості суборенди торговельних приміщень (площ) на ринку.

Розпорядженнями адміністративної колегії територіального відділення розпочато розгляд справ, у зв’язку з порушенням ЗУ "Про захист економічної конкуренції" чотирьох підприємців.

Розслідування у справах триває.    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: