fbpx

Професор ІФНМУ провів майстер-клас для співробітників судинного центру Гамбурга. ФОТО

Суспільство 17:03, 09.11, 2017

Впродовж двох тижнів завідувач кафедри загальної хірургії Івано-Франківського національного медичного університету професор Іван Гудз відвідав три загальновизнані в Європі судинні центри Німеччини (Лейпциг, Дюссельдорф, Гамбург), де проводяться на найвищому рівні ендоваскулярні та реконструктивні втручання з приводу судинної патології.

Поїздка переслідувала не тільки ціль ознайомлення із новими тенденціями у судинній хірургії, а й налагодження тіснішої співпраці між клініками України та Європейського Союзу.

Професор Іван Гудз на найближчі три роки обраний почесним консулом від України при Європейській асоціації судинної та ендоваскулярної хірургії, інформує прес-служба ІФНМУ.

"Високою честю для мене була пропозиція керівництва Судинного Центру Гамбурга провести майстер-клас для співробітників клініки з питань венозного тромбоемболізму у хворих із судиннохірургічною патологією, – розповідає Іван Гудз. – Присутні на майстер-класі взяли участь у цікавій дискусії із представленням реалій сучасної хірургії та рекомендацій доказової медицини".

Після завершення майстер-класу керівник клініки професор С. Дебус, який також є генеральним секретарем Європейській асоціації судинної та ендоваскулярної хірургії, та його співробітники виявили бажання відвідати флебологічну конференцію, яка щорічно за ініціативи ІФНМУ проводиться в місті Яремче.

Ще більшою несподіванкою для професора Гудза стало звернення до нього наступного дня окремих студентів Університету Гамбурга про можливість проходження наступного року хірургічної практики в ІФНМУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: