fbpx

Професор Прикарпатського університету Богдан Губаль представив Україну на конгресі мистецтв в Угорщині

Суспільство 18:58, 26.05, 2017

Професор кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв, заслужений діяч мистецтв України Богдан Губаль представив Україну на Третьому міжнародному пленарному засіданні конгресу митців, що нещодавно відбувся у місті Ніредьгаза в Угорщині.

Конгрес проходив у формі художнього пленеру із назвою "Ніредьгаза: обриси міста". Митці з України, Румунії, Словаччини, Угорщини та Німеччини мали змогу обмінятися досвідом, познайомитися з художньою технікою, яка використовується сьогодні в європейській культурі, поділитися власними секретами майстерності та продемонструвати здобутки своєї культури. 

На пленері, який тривав впродовж двох тижнів, Богдан Губаль створив нову колекцію робіт, об'єднаних тематикою з історії Угорщини. Вона складалася з восьми творів, виконаних у техніці пастель.   

Підсумком роботи пленарного засідання конгресу митців стала виставка робіт у престижному виставковому центрі Міхалі Ваци. Малярство та графіка пленеристів поповнили колекцію картин музею мистецтв Ніредьгази. Відрадно зазначити, що дві мистецькі роботи професора Богдана Губаля були також відібрані для національної колекції м. Ніредьгаза. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: